Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 75 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Má ruce až po lokty od krve: Hašim Thači a nigerijský miliardář v čele celosvětové sítě obchodu s lidskými orgány? Email

Čtvrtek, 11. února 2016Místní nigerijský guvernér byl obviněn z organizování mezinárodní sítě obchodování s lidskými orgány, ve které byli i vládní úředníci Kosova a Chorvatska

Sdružení nigerijských lékařů obvinilo Ročase Okorču (Rochas Ocorcha), miliardáře a guvernéra státu Imo, z organizování sítě obchodu s lidskými orgány v Nigérii ve spolupráci s úředníky jiných zemích, včetně Turecka, Kosova a Chorvatska.

Celý článek...
 
Zkoumání propagandy: Vulliamy a Hartmannová o Srebrenici Email

Čtvrtek, 14. ledna 2016 / Edward S. Herman a David PetersonV článku nazvaném: „Jak se Británie a Spojené státy rozhodly ponechat Srebrenici svému osudu“ (Observer, 5. července 2015 [1]) se Edovi Vulliamymu, zasloužilému reportérovi listů Guardian a Observer, a Florence Hartmannové, reportérce a bývalé tiskové mluvčí Úřadu žalobkyně ICTY, podařilo pozoruhodným způsobem postavit historii na hlavu.

Celý článek...
 
Senzační odhalení! Bývalý agent CIA odkrývá: Lžemi jsme rozhoupali Jugoslávii. Ze všeho jsme obvinili Srby. Email

Neděle, 20. prosince 2015Bývalý agent CIA Robert Baer, který před několika lety opustil službu, odhalil největší tajemství této organizace, jak penězi a lžemi rozporcovali bývalou Jugoslávii a vinu za to všechno svedli na obětního beránka – na Srby.

Baer v interview, který poskytl v Quebecku (Kanada) u příležitosti své nové knihy „Tajemství Bílého odmu“, povídal o tom, co viděl,


Celý článek...
 
Izetbegovičův osobní strážce vypovídá: Alia schválil útok na Markale a podněcoval útoky na vesnice v okolí Srebrenice Email

Sobota, 20. prosince 2015Aby český čtenář pochopil podstatu procesu se srbským generálem Ratkem Mladičem, který už mnoho let probíhá před Mezinárodním soudním tribunálem pro bývalou Jugoslávii (ICTY) v Haagu, je dobré připomenout, že haagský soud je režírován zpoza kulis výzvědnými službami NATO, především USA a Velké Británie a má především propagandistický cíl. Jsou před ním odsuzováni především srbští důstojníci armády a policie bývalé Jugoslávie a Republiky srbské v Bosně a Hercegovině.

Celý článek...
 
Kosovská opozice opět zablokovala parlament slzným plynem Email
Celý článek...
 
José Cutileiro na soudu s Mladićem: Izetbegovič v roce 1992 nejprve přijal mírový plán, a poté od něj pod tlakem Spojených států odstoupil Email

Čtvrtek, 10. prosince 2015Bývalý mírový vyjednavač EU pro Bosnu a Hercegovinu José Cutileiro řekl u soudu s generálem Ratkem Mladičem, že na jaře roku 1992 vůdce muslimů v Bosně a Hercegovině Alija Izetbegović nejdříve přijal a pak, pod vlivem Spojených států, odmítl principy reorganizace Bosny a Hercegoviny. Řekl, že to byla skutečná tragédie, že se tehdy nedosáhlo míru.

Celý článek...
 
Napadení Srbů v Goraždevci - naštěstí bez obětí Email

Středa, 8. prosince 2015 / redakceVčera v noci bylo v Goraždevaci spácháno několik ozbrojených útoků, při kterých naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Byly zničeny náhrobky na pravoslavném hřbitově, byla podpalována auta a kiosky, byla vedena střelba na srbské domyX ...

„Bratři a setry, buďme se Srby v Goraždevci! K těmto činům nesmíme mlčet! Nesmíme připustit, aby se zvedla další vlna srbské emigrace z Kosova a Metochije,“ píše se v prohlášení srbské vlastenecké a humanitární organizace Srbi za Srbe.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL